політика повернень

Пошкодження під час доставки

Якщо ваш планер було пошкоджено під час доставки, будь ласка, напишіть нам на адресу redbubble@yahoo.com та надішліть фотографії. Ми зв’яжемося з вами одразу та повідомимо інформацію про те, що робити далі. Ваше повідомлення має бути надіслане протягом 48 годин з моменту отримання замовлення. Скарги, подані пізніше, не розглядатимуться.

У випадку невдоволення замовленими товарами

Можливо, замовлений вами планер не відповідає вашим очікуванням. Достатньо зателефонувати (+380 935 342 822) і повідомити нас про бажання повернути гроші. Кошти будуть повернені одразу після отримання планера компанією.  Клієнт оплачує всі кошти, витрачені на пересилку.

*Зверніть увагу, планер повинен бути в стані нового, в іншому випадку він не підлягає поверненю. Термін дії пропозиції складає 9 днів після отримення.

Повернення через відсутність результатів

Ви також маєте можливість отримати компенсацію за відсутність результатів. Щоб зробити це, вам достатньо зателефонувати (+380 935 342 822) та повідомити нас про відмову. Надіслати нам планер (не важливо, в якому стані) та повідомити реквізити для перерахунку коштів. Важливо розуміти, результат не є миттєвим, тому повернення можливе не раніше, ніж через 60 днів після отримання планера.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШ ЧАС

Дякуємо за присв’ячений час. Ми, справді, хочемо бачити вас продуктивними та успішними. Ваші перемоги. Навіть, якщо ми не можемо допомогти вам сьогодні, ми будемо щасливі зробити це у майбутньому. Напиши нам. Ми будемо раді відповісти тобі 🙂

yourjournalscooperation@gmail.com

+380 931 702 179